زندگی رویایی بساز 

محیط شاد و پر انرژی


آموزشهای متعدد رایگان


مناسب جوان ها


حقوق های شهریور98 از 3میلیون تا 27میلیون تومان واریز گردید.


۲۰٪ پورسانت


بیمه تامین اجتماعی


بیمه تکمیلی


گروه شرکت های برتر با رسانه های گوناگون در فضای اینترنت و چاپی، کارشناس فروش استخدام می کند​​​​​​​​​​​​​​

فقط تهرانی ها و حومه مناسب سنین 20تا30 سال


نسبت به محل سکونت خود، شعبه را انتخاب کنید

پونک

ظرفیت آقا تکمیل شد

تهرانپارس

شریعتی

مدیر شعبه: حامد فرشی

مدیر شعبه: علیرضا شاهین نیا

مدیر شعبه: علیرضا زنگنه

در هر کدام از شعب که استخدام شوید می توانید برای تمام رسانه ها و مناطق فعالیت داشته باشید

مورد نیاز 7نفرآقا 3نفر خانم

مورد نیاز4نفر آقا 6نفر خانم

برنامه همکاری با ما

مجموعه پیک برتر قصد دارد در جهت گسترش و توسعه تیم فروش خود از عزیزان علاقمند و مستعد دعوت به همکاری نماید. گروه رسانه‌های برتر بزرگترین شرکت تبلیغاتی کشور می‌باشد که در حال حاضر با در دست داشتن رسانه‌هایی نظیر: آگهی‌نامه پیک برتر پورتال خبری سبک زندگی برترین ها، بانک اطلاعات مشاغل تهران وبسایت چیدانه، وبسایت نی نی بان وبسایت همگردی، شبکه اجتماعی ورزشی طرفداری پایگاه خبری رکنا، اپلیکیشن «دانرو» و ... کمک شایانی به رشد و توسعه و تبلیغات کسب و کار‌های کشور نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر توضیحات زیر را مطالعه کنید

تعداد پرسنل

150

کارمندان اداری

300

کارشناس فروش

30

مدیران

آموزشهایی که زندگی شما را متحول خواهد کرد

ارتقا لحظه ای دانش و معلومات

از روزی که در این شرکت استخدام میشوید قرار بر این است تا با صاحبان مشاغل مختلف ارتباط برقرار کنید و به آنها مشاوره تبلیغاتی بدهید پس بطور قطع باید برای این کار مهارت لازم را پیدا کنید به همین دلیل پیوسته شما را تحت آموزش حرفه ای دیجیتال مارکتینگ و فنون بازاریابی حرفه ای قرار خواهیم داد .این آموزشها پیچیده و زمان بر نمی باشد و از همان روزهای ابتدائی کسب درآمد را آغاز خواهید کرد.ضمناً افراد مجموعه  رفتار بسیار صمیمی دارند و شما به هیچ عنوان در ابتدای راه تنها نخواهید ماند.

بهترین مدل درآمدی 

ما اعتقاد داریم افراد به دو دسته تقسیم میشوند ،آنهائی که زندگی امن و بدون ریسک را میپسندندکه معمولاً شغل هائی با حقوق ثابت و مشخص انتخاب مینمایند و دسته ی دیگر اشخاصی که برای برخورداری از زندگی جذاب تر حاضرند ریسک کنند. خب حالا شما اگر جزو دسته ی اول هستید خیلی با این کار ارتباط بر قرار نمیکنید ولی اگر جزو دسته دوم میباشید ما در اینجا حاشیه رسیک را برای شما تا حد ممکن کم کرده ایم و این امکان را ایجاد نموده ایم تا شما بدون سرمایه گذاری مالی، بتوانید به نوعی صاحب شغل خود شوید. با توجه به اینکه درصد پورسانت کارشناس فروش این سازمان (20%) و بالاترین درصد در بین شرکت های مشابه است درآمد همکاران سازمان بین 3 تا 30 میلیون تومان متغییر میباشد.

با چه کسانی در ارتباط هستیم

از آنجائیکه مجموعه ی پیک برتر رسانه های گوناگونی با موضوعات متنوع دارد و همچینین ترکیبی از رسانه های چاپی و اینترنتی را دارا میباشد لذا دامنه مشتریان ما طیف وسیعی دارد. خوشبختانه میتوان گفت تمام اصناف که تمایل دارند مشتری بیشتری داشته باشند را میشود پوشش داد و با آنها ارتباط برقرار کرد. از این حیث خوشحال باشید چون بازار این مجموعه بسیار بزرگ و پویا است.روشهای ارتباطی شما با مشتریان میتواند از طریق تلفن، نامه نگاری ،ارسال پیام و یا قرارملاقات حضوری باشد که تصمیم گیری در این باره بستگی به نوع مشتری و صنف ایشان دارد.

گروه شرکت های برتر مجری امور تبلیغات