زندگی رویایی بساز 

محیط شاد و پر انرژی


​​​​​​​و زیبــا

آموزشهای متعدد رایگان


۲۰٪ پورسانت


بیمه تامین اجتماعی


بیمه تکمیلی


گروه شرکت های برتر با رسانه های گوناگون در فضای اینترنت و چاپی، کارشناس فروش استخدام می کند​​​​​​​​​​​​​​

ویژه تهرانی ها


نسبت به محل سکونت خود، شعبه را انتخاب کنید

شعبه غرب

23051900

شعبه شرق

23051501

شعبه شریعتی

23051109

مدیر شعبه: حامد فرشی

مدیر شعبه: علیرضا شاهین نیا

مدیر شعبه: فرهاد افرادی

در هر کدام از شعب که استخدام شوید می توانید برای تمام رسانه ها و مناطق فعالیت داشته باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر توضیحات زیر را مطالعه کنید

برنامه همکاری با ما

مجموعه پیک برتر قصد دارد در جهت گسترش و توسعه تیم فروش خود از عزیزان علاقمند و مستعد دعوت به همکاری نماید. گروه رسانه‌های برتر بزرگترین شرکت تبلیغاتی کشور می‌باشد که در حال حاضر با در دست داشتن رسانه‌هایی نظیر: آگهی‌نامه پیک برتر پورتال خبری سبک زندگی برترین ها، بانک اطلاعات مشاغل تهران وبسایت چیدانه، وبسایت نی نی بان وبسایت همگردی، شبکه اجتماعی ورزشی طرفداری پایگاه خبری رکنا، اپلیکیشن «دانرو» و ... کمک شایانی به رشد و توسعه و تبلیغات کسب و کار‌های کشور نموده است.

تعداد پرسنل

150

کارمندان اداری

300

کارشناس فروش

30

مدیران

آموزشهایی که زندگی شما را متحول خواهد کرد

ارتقا لحظه ای دانش و معلومات

از روزی که در این شرکت استخدام میشوید قرار بر این است تا با صاحبان مشاغل مختلف ارتباط برقرار کنید و به آنها مشاوره تبلیغاتی بدهید پس بطور قطع باید برای این کار مهارت لازم را پیدا کنید به همین دلیل پیوسته شما را تحت آموزش حرفه ای دیجیتال مارکتینگ و فنون بازاریابی حرفه ای قرار خواهیم داد .این آموزشها پیچیده و زمان بر نمی باشد و از همان روزهای ابتدائی کسب درآمد را آغاز خواهید کرد.ضمناً افراد مجموعه  رفتار بسیار صمیمی دارند و شما به هیچ عنوان در ابتدای راه تنها نخواهید ماند.

بهترین مدل درآمدی 

ما اعتقاد داریم افراد به دو دسته تقسیم میشوند ،آنهائی که زندگی امن و بدون ریسک را میپسندندکه معمولاً شغل هائی با حقوق ثابت و مشخص انتخاب مینمایند و دسته ی دیگر اشخاصی که برای برخورداری از زندگی جذاب تر حاضرند ریسک کنند. خب حالا شما اگر جزو دسته ی اول هستید خیلی با این کار ارتباط بر قرار نمیکنید ولی اگر جزو دسته دوم میباشید ما در اینجا حاشیه رسیک را برای شما تا حد ممکن کم کرده ایم و این امکان را ایجاد نموده ایم تا شما بدون سرمایه گذاری مالی، بتوانید به نوعی صاحب شغل خود شوید. با توجه به اینکه درصد پورسانت کارشناس فروش این سازمان (20%) و بالاترین درصد در بین شرکت های مشابه است درآمد همکاران سازمان بین 3 تا 30 میلیون تومان متغییر میباشد.

با چه کسانی در ارتباط هستیم

از آنجائیکه مجموعه ی پیک برتر رسانه های گوناگونی با موضوعات متنوع دارد و همچینین ترکیبی از رسانه های چاپی و اینترنتی را دارا میباشد لذا دامنه مشتریان ما طیف وسیعی دارد. خوشبختانه میتوان گفت تمام اصناف که تمایل دارند مشتری بیشتری داشته باشند را میشود پوشش داد و با آنها ارتباط برقرار کرد. از این حیث خوشحال باشید چون بازار این مجموعه بسیار بزرگ و پویا است.روشهای ارتباطی شما با مشتریان میتواند از طریق تلفن، نامه نگاری ،ارسال پیام و یا قرارملاقات حضوری باشد که تصمیم گیری در این باره بستگی به نوع مشتری و صنف ایشان دارد.

گروه شرکت های برتر مجری امور تبلیغات